Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 2592 komentarze

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

Anti-lockdown Covid -19 PROTESTY W HOLANDII !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawicowy terror !!! Terror policyjny już w Holandii !!!. Godzina policyjna od 21:00 do 4:30 ! Jednak ludzie mają już dość pozbawienia wolności i ich praw. Holandia zamienia się w państwo policyjne.

 

 

 

Covid 19. PROTESTY W HOLANDII.

  W wielu częściach kraju są protesty w momencie gdy od soboty od godziny 21:00 obowiązuje godzina policyjna. W Urk, Rotterdamie, Amersfoort i Stein doszło do protestów przeciwko surowym restrykcjom ze względu na (według prawicowego rządu na czele z prawicową partią VVD)  dużą liczbę zainfekowanych każdego dnia. 

Teraz ze względu na godzinę policyjną mieszkańcy muszą przebywać w domu codziennie od 21:00 do 4:30. Ten terror obowiązuje na razie do 10 lutego. Grzywna za naruszenie godziny policyjnej wynosi € 95. 

  W Rotterdamie protestowano przeciwko godzinie policyjnej i przeciwko innym nakazom i zakazom. □

 Obecnych było co najmniej tysiąc osób. Protestujący zostali powiadomieni przez funkcjonariuszy o zbliżającej się godzinie policyjnej, ale odmówili opuszczenia placu  i protesty trwały dalej. Policja zaczęła karać uczestników mandatami a po godzinie 21:00 policja zaczęła aresztowania i rozpędzać protestujących.

 Według De Telegraph wszystkie obecne osoby zostały siłą wyrzucone z placu w ponurej atmosferze. 

 W Amersfoort miała miejsce też inna akcja protestacyjna, prowadzona przez grupę Virus Truth... 

 W Stein kilkaset młodych ludzi protestowało w sobotni wieczór. Według De Limburgera około dwustu młodych ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych uzgodniło miejsce i czas protestów. Częściowo z tego powodu policja wiedziała o ich planach i zablokowała kilka ulic. Jednak byli to  przeważnie młodzi ludzie którzy nie ustąpili i doszło do starć z policją gdy protestujący zaczęli podpalać fajerwerki rzucając je w stronę policjantów. Około 40 policjantów którzy byli obecnni na miejscu protestów aby utrzymać spokój, zostało zmuszonych do wycofania się, gdy sytuacja groziła jeszćze większą  eskalacją. Dopiero specjalna jednostka policji przeznaczona do spacyfikowania po przybyciu starła się z  protestującymi by przywrócić spokój. Według rzecznika policji dokonano kilku aresztowań, ale nie jest jasne, ilu młodych ludzi zostało aresztowanych, ponieważ nadal jest niespokojnie i ludzie organizują się w różne grupy przemieszczając się po całym mieście.

 

W mieście Urk, podpalono objekt testów. 

 W Urk.  

 

W ramach protestów, budynek gdzie odbywały się testy na Covid19 w mieście Urk został podpalony w sobotę wieczorem, potwierdziła o tym zdarzeniu policja na łamach De Telegraph.

Obrazy ogromnych płomieni są udostępniane w mediach społecznościowych. "Straż pożarna wciąż gasi" - powiedział rzecznik policji. W okolicy gdzie wybuchł pożar, protestujący przyjechali kilkuset samochodami a większość z uczestników to młodzi ludzie. Według relacji dotyczy to ponad dwustu samochodów.

 Niektóre pojazdy miały napis „anti-lockdown”. 

 

 Protesty w Urk,  Video    ↔  m.youtube.com/watch   ↔

 

Ta  wyglądaja po splondrowaniu sklepy w Eindhoven . ...

 

  

 

 

 

A co na to media w Polin ??? !!!

Armaty wodne przy prawie minusowej temperaturze.

  https://twitter.com/i/status/1353336495051075584

Video  ➖  twitter.com/i/status/1353336495051075584  ➖

   

KOMENTARZE

 • Protesty i pożar ! w Urk .
  -
  https://m.youtube.com/watch?v=fBmMxgdhGyU

  https://m.youtube.com/watch?v=dIg-cjKjSF4
 • @Monaco 05:39:16
  Właśnie sąd w Weimarze wydał wyrok, że wprowadzony lockdown w Niemczech jest sprzeczny z konstytucją.
 • @Monaco 05:39:16
  Salute 5.
 • @kula Lis 69 09:02:20
  80 lat temu w Holandii była wprowadzona godzina policyjna ale to wprowadzili Niemcy jako okupant.

  Holandia kraj swobód i tolerancji zamienia się w reżim i dyktaturę.
  A to wszystko za sprawą opracowanego w laboratoriach produkujących broń biologiczbą koronaświrusa .
 • @Repsol 10:49:44
  Co za czasy !

  Na ulicach policja w NL urządza łapanki.


  Pozdr. :))
 • Bunt i protesty w NL
  Na zadane pytanie na jakiej podstawie rząd holenderski wprowadził godziny policyjne. Przedstawiciel prawicowego rządu z VVD, oznajmił:

  Godzina policyjna może zostać wprowadzona na przykład w przypadku zamieszek, katastrofy lub poważnych wypadków. W przypadku wydania zarządzenia o godzinie policyjnej burmistrz jest upoważniony do wydawania wszelkich zarządzeń, jakie uzna za konieczne dla utrzymania porządku publicznego lub ograniczenia niebezpieczeństwa. W Urku jednostka mobilna i żandarmeria pozostawały gotowe do interwencji w razie potrzeby.

  https://cdn.nos.nl/image/2021/01/24/709541/xxl.jpg
 • @Repsol 10:49:44 Video !
  Co za czasy.

  Na ulicach w NL policja urządza na ludzi łapanki.

  https://nos.nl/video/2365726-avondklokbrekers-spotten-nou-motoragentje-ga-er-maar-achteraan.html


  Pozdr. :)
 • To co?
  Globalna godzina policyjna i globalny terror - już oficjalnie uzmysłowi ludziom stworzonym przez Boga, że są oto są właśnie w globalnym obozie typu - Konzentrationslager - czy może ludzie ci - uzmysłowią sobie to wcześniej?
  To jest niepojęte, że tak - trzask, prask - dzieci diabła przemieniły Ziemię w Konzentrationslager. Jednak jeszcze tragiczniejsze jest to, że tylko niewielu ludzi zdaje sobie na chwilę obecną - z tego sprawę.
 • @demonkracja 13:36:53
  Nie wiem co jest przyczyną bezwolnego poddaństwa milionów ludzi którzy niegdyś a przynajmniej ich przodkowie walczyli na barykadach o wolność waszą i naszą.

  Dziś rządy tzw "demokratyczne" zamieniają się w depotyczną dyktaturę i to bez żadnego ze strony ludzi oporu.

  Coś się stało z psychologią człowieka, może to z samolotów rozpryskiwali jakieś świństwo, nano cząsteczek lub virusy i ludzi stopniowo przemienili w zombies.

  ☺✔
 • @Monaco 11:22:32
  A w kraju TVPis milczy o protestach na Zachodzie tak jak i inne media głównego ścieku.

  Salution ☺ ✔
 • @Leonardo da Vinci 15:15:31
  Tak to jest, cała uwaga mainstreamowych ścieków jest skierowana na ścierwo agenta usa Nawalonego sabotażyste i zdrajcę Rosji.

  A wczoraj w Holandii ukarano mandatami ponad 3600 protestujących i aresztowano około 100 osób.

  Tak wygląda jednostronna i wybiórcza informacja w krajach demonów-kracji. W UE i w USA.
 • @Leonardo da Vinci 15:06:46
  ----------------
  "Coś się stało z psychologią człowieka, może to z samolotów rozpryskiwali jakieś świństwo, nano cząsteczek lub virusy i ludzi stopniowo przemienili w zombies."
  ---------------
  Tak - niewątpliwie przyczyn jest wiele i jest to proces, który dostał szwunga po tzw. rewolucji antyfrancuskiej.
 • @Monaco
  Zastępca naczelnego lekarza Anglii: Zaszczepieni mogą nadal zakażać koronawirusem. Szczepionka nie jest skuteczna w 100 proc. Żadna szczepionka nie jest skuteczna w 100 procentach, a osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 mogą nadal przenosić koronawirusa i dlatego powinny przestrzegać wszystkich ograniczeń oświadczył w niedzielę zastępca naczelnego lekarza Anglii, prof. Jonathan Van-Tam.

  https://wpolityce.pl/swiat/536237-lekarz-osoby-zaszczepione-moga-nadal-zakazac-koronawirusem

  Ps...Szczepionka dla imbecyli. Lub samobójców? Szczepionka to ściema i naciąganie rządów na gruba kasę. Nikt nic nie wie na pewno a „twórcy” wirusa właśnie zarabiają miliardy dolarów! Proces depopulacji trwa. Szczepieni będą zarażać. Nikt nie wie, jakie będą skutki w dalszym czasie. Nikt nie wie, czy ta szczepionka w ogóle będzie skuteczna przy kolejnych mutacjach, a jednak to nieszczepionych ma się traktować jak trędowatych, chociaż mogą być akurat zdrowi. I co lemingo-covidianie? Co wy na to? Może trzeba w kolejnych lokdałnach czekać na nową szczepionkę, lub podawać pięć dawek? Wychodzi z tego, że producent za nic nie bierze odpowiedzialności za skuteczność, za skutki uboczne, ani za termin dostarczenia. Dobrze, że chociaż pozwala sobie zapłacić. No to po jaką cholerę truje się tym świństwem ludzi? Natychmiast przerwać ten eksperyment medyczny na ludziach! Zbrodniarze! Mengele był przy was detalistą. Wyborne, a ci co liczyli, że jak dadzą sobie wstrzyknąć to paskudztwo GMO będą wolni właśnie się dowiedzieli, że pozostaną niewolnikami tylko zmodyfikowanymi genetycznie. Nie żyje 70-latek, który wiele godzin czekał bez opieki na SOR w Radomiu.
  ale tego Polaka nie ratowali, bo był już na miejscu, w swojej Ojczyźnie!

  https://wolnemedia.net/dwie-osoby-zmarly-tuz-po-preparacie-na-covid-19/

  Prokuratura ma się zająć szczepionką.

  The New Normal:

  https://youtu.be/E0cbIzJy-R0
 • @Monaco 11:22:32
  "Godzina policyjna może zostać wprowadzona na przykład w przypadku zamieszek".

  Najpierw godzina policyjna wprowadzona jest nielegalnie: panuje spokój, nic nie usprawiedliwia jej wprowadzenia. Oburzeni ludzie wychodzą protestować przeciw bezczelnemu zakazowi wychodzenia, dochodzi do zamieszek.
  Burzliwe manifestacje legitymizują godzinę policyjna, następuje płynne przejście z czarnej strefy bezprawia do decyzji legalnej podpartej paragrafami.

  Bareja! Mam pomysł na film!
 • @kula Lis 69 19:12:56
  Niestety to prawda, depopulacja trwa, bo poza wirusem opracowanym celowo w biolab, to większość ludzi chorych umiera gdyż nie otrzymali pomocy medycznej bo nie zostali na czas przyjęci do szpitala lub nie odbyły się operacje chirurgiczne.

  Tego jeszcze nie było by ponad rok, zabijano bez karnie ludzi i to w ramach zastosowanej celowo broni biologicznej .
 • @Leonardo da Vinci 15:15:31
  W Holandii protest trwają przerażające się w walki.

  Demonstranci spowodowali rozległe zniszczenia w centrum Eindhoven i splądrowali sklepy w pobliżu stacji. Stało się to po tym, jak policja zakończyła nielegalną demonstrację. Policja użyła gazu łzawiącego i armat wodnych przy plus 1°C.

  Według policji w centrum miasta jeszcze nie powrócił spokój. Grupy uczestników zamieszek nadal źle się zachowują w centrum miasta i nadal powodują tam zniszczenia - powiedział rzecznik policji.

  Około godziny 15:30 protestujący wrócili na plac 18 września, gdzie wcześniej interweniowała policja. Zrobili to, ponieważ pojazd z policyjną armatką wodną miał przebitą oponę. Wtedy policja zdecydowała się na użycie gazu łzawiącego, a protestujący siali spustoszenie w różnych miejscach.

  Na przykład podpalono rowery i samochody, w tym samochód ProRail w pobliżu stacji. Zatrzymano ruch pociągów i autobusów ze stacji. Potem sama stacja stała się celem protestujących. Okradali tam sklepy i wybijali szyby. Zniszczony został także fortepian na tej stacji.

  .Rowery z parkingu przy stacji były używane do budowania barykad przeciwko policji.

  Ulice centrum miasta są zasłane kamieniami, pozostałościami podpalonych rowerów i częściami skuterów -

  pisze Omroep Brabant. Aresztowano dziesiątki osób.
 • @kula Lis 69 19:12:56 Tylko w samym Amsterdamie. ...
  Ponad sto aresztowań podczas demonstracji w Amsterdamie.

  Ponad 100 osób zostało aresztowanych dziś po południu podczas zabronionej demonstracji przeciwko restrykcjom w Amsterdamie. Około 50 zatrzymanych zostało zabranych przez policję do policyjnych autobusów.. Policja szacuje, że obecnych było około 1500 osób.

  „ Protestujący rzucali w policję brukowcami i fajerwerkami".

  „Akcja była konieczna ze względu na ogromne obawy związane z rozprzestrzenianiem się wirusa koronowego i zakłóceniem porządku publicznego” - poinformowały władze miasta.

  Policja używała do rozpędzania, psy, konie i armat wodnych.

  Na początku wieczoru w dużej mierze powrócił spokój. Gmina wydała zarządzenie awaryjne około godziny 14.45, po czym plac Museumplein został opróżniony. Policja rozmieściła między innymi psy policyjne i armatki wodne. Zamieszki przeniosły się następnie na pobliskie ulice, po czym policja też je położyła.

  Jeden z inicjatorów nazwał spotkanie na Museumplein „kampanią napojów kawowych”. Gmina zakazała tej akcji. Lokalny trójkąt wyznaczył plac jako strefę zagrożenia bezpieczeństwa od godziny 11:00. Po południu obecni w tym czasie demonstranci zostali wezwani do przerwania demonstracji.

  W zeszłym tygodniu demonstracja na Museumplein w Amsterdamie również wymknęła się spod kontroli.
 • @Monaco 19:35:37
  Tak wyglądają sklepy po splondrowaniu w Eindhoven

  https://www.telegraaf.nl/images/1390x782/filters:format(jpeg):quality(50)/cdn-kiosk-api.telegraaf.nl/75f468d8-5e68-11eb-a497-02c309bc01c1.jpg
 • @Monaco 19:35:37
  https://www.telegraaf.nl/images/1390x782/filters:format(jpeg):quality(50)/cdn-kiosk-api.telegraaf.nl/000d72d0-5e50-11eb-be71-02c309bc01c1.jpg


  https://www.telegraaf.nl/images/1390x782/filters:format(jpeg):quality(50)/cdn-kiosk-api.telegraaf.nl/68483660-5e59-11eb-8ff6-0217670beecd.JPG
 • A co na to media w Polin ??? !!!
  Armaty wodne przy prawie minusowej temperaturze.

  https://twitter.com/i/status/1353336495051075584
 • Poważnie ludzie nie godzą się z ograniczeniami wolności.
  Rotterdam. 24.01. 2021

  Policja w Nederland używała pałek, armat wodnych, gazu łzawiącego, psów, przemocy.

  https://m.youtube.com/watch?v=xJYMwgAPSt0


  Czy różni się od policji w innych krajach ?
 • @Monaco 20:00:31
  Policja zasila rządową kasę, już ponad 10000 mantatow x € 95.-

  Protesty w Rotterdamie.

  https://m.youtube.com/watch?v=KtAdEIkScb8

  Pozdrawiam.
 • @Monaco 19:56:45
  Ludzie nie akceptują dyktatu ze strony polityków.

  https://m.youtube.com/watch?v=BCkWf2ctFIk
 • @Monaco 20:01:31
  re link

  Dlaczego te linki sa zakazane?? wolność słowa zawaliła?
  To juz tak dobrze idzie?? Pisze: 403 - Forbidden

  Nie wiem o co chodzi w tych protestach bo one nie maja żadnej strategii.

  To tylko w Wenezueli potrafili tak zablokowac ambasde , ze przez tydzien nikt nie mogl ani wejsc ani wyjsc i w koncu trzeba bylo Chaveza wypuścić.
  Widac, ze te protesty w ogole nikogo nie przejmuja. Przychodzi policja i bierze udział w drakach ulicznych i tak sie bawia w kocura i myszki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej